11c

مشاوره و برنامه ريزي كارشناسي ارشد مديريتمشاوره و برنامه ريزي كارشناسي ارشد مديريت مالی

 مشاوره و برنامه ریزی در هر کار رمز موفقیت در آن کار است و بدون شک مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی برای ساختن آینده ای روشن جزو مهمترین اقدامات هر فرد محسوب میشود . رشته مديريت همواره به عنوان پرطرفدارترين رشته در سالهاي اخير شناخته شده است  و مقطع کارشناسی ارشد مدیریت درب ورود شما به این دنیای جذاب میباشد   در اين ميان ظرفيت هاي محدود دانشگاه هاي باكيفيت موجب ايجاد رقابت تنگاتنگي ميان داوطلبان گرديده ، به عنوان مثال در گرايش مالي سالانه حدود  5000 نفر در آزمون كارشناسي ارشد شركت كرده  و از اين ميان ، تنها تعداد  500  نفر يعني نزديك به 10 درصد قبول خواهند شد و از افراد قبول شده تنها 50  نفر يعني 1 درصد از كل افراد ، موفق به ادامه تحصيل در يكي از دانشگاه هاي شهر تهران (نوبت روزانه) خواهند شد .

موفقیت در کنکور نیازمند 3 فاکتور اصلی است و نبودن هر فاکتور کافیست تا ديگر آيتم ها اثربخشي خود را از دست داده و يا به شدت ضعيف شوند 

و اما  آن 3 فاکتور :

•  برنامه ریزی استاندارد و دقیق ( یه برنامه خوب باید مانند یه پیراهن برای شخص شما دوخته شده باشد )

•  منابع درست و قابل اطمينان ( یه منبع خوب یعنی کامل ترین حالت در کمترین حجم )

•  همّت ( یعنی تلاش منظم ، مستمر و هدفمند )

با انتخاب درست مشاور و راهنما و داشتن برنامه تحصلی مدون براي خود مطمئن خواهيد بود كه در اين مسير طولاني كه بسياري از افراد در اثر عواملي چون اضطراب ، خستگي ، بي برنامگي ..... قادر به ادامه مسير نبوده ويا در توهمي بي نتيجه با گام هايي لرزان به جلو فدم برميدارند،  تنها نخواهيد بود .

براي انتخاب منابع درسي مناسب و داشتن برنامه ريزي کارشناسی ارشد مالی ميتوانيد از مشاوره استاد صفوي ( نظير بسياري از رتبه هاي برتر کنکور کارشناسی ارشد رشته مديريت كه در سالهاي اخير جزو دانشجويان ايشان بوده و يا از سيستم مشاوره و برنامه ريزي تخصصي ايشان بهره برده اند ) استفاده نماييد و تمام تلاش خود را معطوف فاكتور آخر و پيروي از اين برنامه كنيد .

دوستانی که علاقه مند به مشاوره فردی و برنامه ريزي تخصصی ميباشند ميتوانند از طريق لينك زير درخواست خود را مطرح نمايند.

 

ثبت نام براي مشاوره و برنامه ريزي ارشد مديريت مالی

 

همواره به ياد داشته باشيد كه : جهان هر كس به وسعت انديشه ء اوست .

 

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد